O mnie

Dzień dobry! 🙂

Nazywam się Agnieszka Konieczna i jestem copywriterką.

Od zawsze lubiłam pisać. Już w pierwszych latach szkoły podstawowej pisałam do szuflady pamiętniki, dzienniki, wiersze, opowiadania i przemyślenia na temat otaczającego mnie świata. Obserwując innych, zapisywałam w głowie kolejne kartki. Nie zawsze nadążałam z przelaniem wszystkiego na papier. Tak, jestem doskonałym obserwatorem i potrafię to wykorzystać w mojej pracy.

Nigdy nie traktowałam pisania poważnie. Nie sądziłam, że może to być mój sposób na życie. Zamiast kierować się sercem, wybrałam rozum. Skończyłam liceum o profilu biologiczno-chemicznym, a następnie uzyskałam tytuł mgr inż. biotechnologii na Politechnice Wrocławskiej. Przez 2 lata pracowałam w laboratorium badań środowiskowych, a następnie byłam rok zatrudniona w laboratorium w dużej firmie farmaceutycznej. Na skutek wielu wydarzeń postanowiłam porzucić pracę w korporacji i postawiłam wszystko na jedną kartę – pisanie. Decyzja okazała się strzałem w dziesiątkę, chociaż początki nie należały do najłatwiejszych. Każdy dzień to nowe wyzwanie, z czego bardzo się cieszę, w przeciwnym razie oszalałabym z nudów.

Prywatnie jestem żoną i matką. Urodziłam się we Wrocławiu i większość życia spędziłam w tym mieście. Od ponad roku mieszkam w Siechnicach. Ciągle jestem w ruchu, nie potrafię usiedzieć w jednym miejscu. Jak nie piszę to czytam, słucham muzyki, ćwiczę, gotuję, sprzątam, spędzam czas z rodziną. Często robię kilka rzeczy naraz i o wszystkim pamiętam.

Uwielbiam moje życie.

Tym się specjalizuję